Możesz okłamać cały świat !!!

Wyjazd do USA

Dzien Dobry jak wasza energia w niedzielny poranek 👍
.
.
Można okłamać cały świat, Nauczyć się roli Supermana. Kreować swój ubiór za pomocą markowych ubrań, butów i gadżetów, zmusic ludzi do podziwu, szacunku i posłuszeństwa, ale własnej duszy nie da się oszukać. Musisz wiedzieć kim naprawdę jesteś. Musisz znać swoje marzenia. Musisz żyć w zgodzie z samym sobą. W przeciwnym razie dusza nie da Ci pokoju. Beata Pawlikowska

Marzenia dla jednych zostają tylko w myślach, inni zapisują je nieśmiało w kalendarzu, dodają datę realizacji i idą po nie. Droga od początku jest kręta, są małe pagórki i dołki i idą dalej okazuje się, że po drodze jest jeszcze błoto kurz pot, krew i łzy. Jesteś już w połowie drogi, teraz nie można się już wycofać i tu pojawiają się kolejne wyzwania. Jesteś o kilka kroków od celu. Tak jak czasem widzisz przelatujący samolot nad głową,, wydaje się na wyciągnięcie ręki, a w rzeczywistości jest on bardzo daleko. Ty wiesz, że to jest Twoje wielkie marzenie i nie możesz się poddać. Każdego dnia wstajesz wcześniej, bo masz swoje marzenie. Pracujesz ciężej, masz swoje marzenie. Rozwiązujesz więcej problemów, bo masz swoje marzenie. Jeśli ktoś mówi, że po marzenia sięga się bardzo łatwo to albo boi się prawdziwych marzeń lub po prostu kłamie.
Nigdy nie trać cierpliwości. To jest ostatni klucz, który otwiera drzwi do marzeń
Zabiorę was dziś na wycieczkę do Bostonu.
Gdy pierwszy raz wspomniałem znajomym o moim marzeniu, patrzyli dziwnie, z lekko szyderczym uśmiechem tak było 5 lat temu. Tyle zajęło mi realizacji tego marzenia.

Nieważne jak wolno robisz postępy. Najważniejsze, że jesteś o krok dalej niż wczoraj.
Moi drodzy zapraszam Was dziś o 17 do Kamiensk na wspomnienie wyjazdu do USA na maraton w Bostonie. Będą zdjęcia filmy, wspólnie z Moniką podzielimy się tym co sie podobała, co nie 😂 Zapraszam o 17 00 dom Ludowy w Kamieńsku.
.
.
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Ryszard Kapuścińsk
.
.
.
.
#passionlifejoy #passionlifejoyteam #bostonmojemarzenie#opowiemwam #wspolnapasja #usa #boston #newyork #lot